Om Trondhjems arbeiderforening

Trondhjems Arbeiderforening (TAF) har som formålsparagraf å drive sosial og kulturell virksomhet. Foreningen som ble stiftet 27. oktober 1850 av Christian Monsen er frivillig og partipolitisk nøytral.

Styreleder Torleif Rolfsen

Styret for 2020 består av følgende personer:

RolleNavnEpostMobil
StyrelederTorleif Rolfsenleder@arbeiderforeningen.com48125058
NestlederRagnar Heggenestleder@arbeiderforeningen.com93030366
StyremedlemGunnar Bolkangunnar@arbeiderforeningen.com92223547
StyremedlemJo Kvaalejo@arbeiderforeningen.com99289471
StyremedlemHjard Jensenhjard@arbeiderforeningen.com99297923
1. varamedlemBjørg Karin Eggenbk@arbeiderforeningen.com93264744
2. varamedlemTone Rehaugtone@arbeiderforeningen.com91597675
3. varamedlemInge Woldinge@arbeiderforeningen.com92266760

Forespørsler til styret kan sendes til styret@arbeiderforeningen.com.

TAF har kontortid  i Kongens gate 19 hver onsdag kl 1000-1200. Inngang fra Repslagerveita/Byscenen. Kontoret bemannes av vår administrasjonssekretær Inge Wold (se kontaktinfo over) i en 20% stilling.

TAF har kontortid i Trygdeboligen i Øystein Møylas vei 22 D hver onsdag kl. 1230-1330.

Postadresse:

Øystein Møylas vei 22 D
7031 Trondheim.
Org.nr: 971 084 170