Om Trondhjems arbeiderforening

Trondhjems Arbeiderforening (TAF) har som formål å drive sosial og kulturell virksomhet. Foreningen som ble stiftet 27. oktober 1850 av Christian Monsen er frivillig og partipolitisk nøytral.

Styreleder Torleif Rolfsen

Styret for 2021-22 består av følgende personer:

RolleNavnEpostMobil
StyrelederTorleif Rolfsenleder@arbeiderforeningen.com48125058
StyremedlemGunnar Bolkangunnar@arbeiderforeningen.com92223547
StyremedlemJo Kvaalejo@arbeiderforeningen.com99289471
StyremedlemTrond Arild Soligardpg-trond@online.no 97067865
StyremedlemHjard Jensenhjard@arbeiderforeningen.com99297923
1. varamedlemTone Rehaugtone@arbeiderforeningen.com91597675
2. varamedlemBjørg Karin Eggenbk@arbeiderforeningen.com93264744
3. varamedlemHeidi Dahlheidi.dahl62@gmail.com92077247

Forespørsler til styret kan sendes til styret@arbeiderforeningen.com.

TAF har kontortid i Kongens gate 19 hver lørdag kl 1030-1200 (inngang fra Repslagerveita/Byscenen) og i Øystein Møylas vei 22 torsdager kl 17-18 for avtalte møter og åpent hus fra kl 1800 til 1900. Kontoret bemannes av administrasjonssekretær Hanne Lock Nilsen (hanne@arbeiderforeningen.com/452 42 750).

Postadresse:

Øystein Møylas vei 22 D
7031 Trondheim.
Org.nr: 971 084 170