Om Trondhjems arbeiderforening

Trondhjems Arbeiderforening (TAF) har som formål å drive sosial og kulturell virksomhet. Foreningen som ble stiftet 27. oktober 1850 av Christian Monsen er frivillig og partipolitisk nøytral.

Styreleder Torleif Rolfsen

Styret for 2021-22 består av følgende personer:

RolleNavnEpostMobil
StyrelederTorleif Rolfsenleder@arbeiderforeningen.com481 25 058
NestlederHåvard Lauvåshlauvaas@hotmail.com952 87 488
StyremedlemWenche Søbakwsoebak@outlook.com922 52 227
StyremedlemTone Rehaugtone@arbeiderforeningen.com915 97 675
StyremedlemJan Leerjaleer@online.no958 01 595
1. varamedlemHilde Wahlhilde-w-k@hotmail.com928 66 472
2. varamedlemPer Liepliemobel@gmail.com932 06 949
3. varamedlemReidun Myklebustmyklebustreidun@hotmail.com922 02 687

Forespørsler til styret kan sendes til styret@arbeiderforeningen.com.

TAF har kontortid i Kongens gate 19 hver lørdag kl 1030-1200 (inngang fra Repslagerveita/Byscenen) og i Øystein Møylas vei 22 torsdager kl 17-18 for avtalte møter og åpent hus fra kl 1800 til 1900. Kontoret bemannes av administrasjonssekretær Hanne Lock Nilsen (hanne@arbeiderforeningen.com/452 42 750).

Postadresse:

Øystein Møylas vei 22 D
7031 Trondheim.
Org.nr: 971 084 170