Årsmøte Trondhjems arbeiderforening

Tirsdag 25.mai 2021 kl 18.00

Sted: Kongens gt 19

Dagsorden:

 1. Åpning
 2. Valg av møteleder og referent
 3. Valg av to medlemmer til å undertegne protokollen
 4. Godkjenning av innkalling og dagsorden
 5. Styrets årsberetning for perioden (16.september 2020 – 25. mai 2021)
 6. Virksomhetsplan for TAF
 7. Regnskap 2020
 8. Budsjett 2021
 9. Fastsettelse av kontingent
 10. Innkomne forslag
 11. Valg
 12. Avslutning

Forslag som ønskes behandlet på årsmøtet må være styret i hende innen fredag 14.mai 2021. Forslag kan sendes til styret@arbeiderforeningen.com eller trolfse@online.no.

Alle medlemmer er selvsagt velkommen til møtet, men av hensyn til smitte ber vi alle som ikke føler seg friske om å holde seg hjemme.

På grunn av smittefaren vil det ikke bli servert mat og drikke under møtet.

Vel møtt!

Fra vedtektene:

§7. Årsmøtet er foreningens høyeste organ og skal holdes årlig innen utgangen av mai måned. Årsmøtet velger møteledelse, møtesekretær og to medlemmer til å underskrive protokollen. Styret legger fram siste periodes beretning, reviderte regnskaper for siste kalenderår og kommende års budsjett.

§8. Årsmøtet innkalles med 14 dagers varsel, til den postadressen eller e-postadressen som medlemmet har opplyst foreningen om. Alle medlemmer med stemmerett, kan foreslå saker til behandling på årsmøtet. Innkomne skriv og forslag må være levert styret innen ti (10) virkedager før årsmøtet

§10. Alle saker som skal behandles på årsmøtet, inklusive styrets beretning, regnskaper og budsjett, skal gjøres tilgjengelig for medlemmene senest fem (5) virkedager før årsmøtet. Styret skal i god tid før generalforsamlingen varsle valgkomiteen om dens oppgaver.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s